Kompiuterio istorija

parašė , 2012-11-19 14:29

Kadangi vyras plėtojosi į protingesnę būtybę, informacijos laikymas tapo svarbesnis jam šiam gyvenimui būti labiau praturtinantis.

Šiuolaikinė informacijos technologija būtų tik kaldinta fazė jei ne kompiuterio išradimas. Kompiuteriai, kadangi mes žinome tai yra elektroninė mašina, kuri apdirba duomenis per instrukcijų komplektą, kad įvykdytų specifinę užduotį ir parduotuvę ir atgaminimo informaciją mygtuko prisilietime. Tai gali būti malonumu, ypač su visomis jaudinančiomis ypatybėmis ir žaidimais ant to. Tai taip pat padeda, daugelyje būdų, išspręsti sudėtingas problemas savarankiškai. Tai panaudojama beveik viskame, kurį mes darome, komerciniam, medicinos, mokslas, menai ir asmeninis naudojimas.

Abakas buvo populiariausias rankinis skaičiavimo prietaisas pasaulyje. Tai yra mechanizuotas žvirgždo prekystalis, ginklanešys kaip struktūra turi ant karoliukų, suvertų ant laidų, ir karoliukai yra paslinkti palei laidus, tikėdamiesi ar prisidėdami. Abakas priskiria daugiau kaip du tūkstančiai metų. Ir tai vis dar naudojama kai kurių pasaulio dalių šiandien. Laikymas informacijos tą laiko erą plėtojosi į efektyvesnę sistemą, kadangi verslo pasaulis augo greitai.

Antra Kompiuteriai karta buvo įvesta tranzistoriaus išradimo. Tai buvo nuo 1959 iki 1964. Integrinių grandinių išsivystymas 1963 “vadovavo paukštidei” iki 1975, kur jie padarė tolimesnę pažangą, dėdami visą žiedinę trasą ant silicio nuolaužos greta kitų kompiuterių komponentų.

Robert Noyce, mokslininkas, kuris surado Intel Korporaciją, išvystė mikronuolaužą. Jis sukūrė nuolaužą, padėdamas tūkstančius integrinių grandinių ant smulkios silicio nuolaužos. Nuolauža yra iš tikrųjų mikroelektroninė “sistema”, gebanti įvykdyti įvairias užduotis. Tai nėra tiktai Kompiuteriai, kuris naudoja mikronuolaužą bet taip pat ir kišeninius kalkuliatorius, radiją, televiziją ir nešiojamuosius telefonus.

Integrinių grandinių pagerinimas padarė tai galima mokslininkui, kad supakuotų didelį kiekį Kompiuteriai akcija komponentų ant vienos nuolaužos. Sunkumas, kurį ši kombinacija gamina ant skaitmeninės žiedinės trasos yra dėl skaičiaus tranzistoriaus ar logiškų vartų, kurie yra įdiegti ant mažytės nuolaužos. Tai daro tai galima stambiai integracijai. Tai leidžia daugialypį darbo vietų apdirbimą tuo pačiu metu. Pavyzdžiui, jūs galite žaisti muzikos kompaktinį diską, tuo metu, kai bėgimas pranoksta kitus ar žodis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12167480bba784636c2ce07e7badbb4108914044